Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom a bélyegképek...

Hogyan tudom a bélyegképek eltüntetni? Megjegyeznek mindent, ha megnyitok egy új lapot, akkor ott van minden, hogy előtte mit néztem.

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:

csak gondolom, hogy mit kérdezel

a beállításoknál a kezdőlapot állítsd át

2013. szept. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem jó! Megpróbálok pontosítani. Megnyitom a Mozillat és utána nyitok egy új lapot, akkor sok kis pici bélyegkép jön elő, amin minden előzmény ott szerepel. Egyesével elkezdem bezárni őket, de ha újra nézek valamit, megint megjegyzi.
2013. szept. 25. 09:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor jót válaszoltam

Az eszközök menü, beállítások menüpontba, az első oldalon ott van, hogy a kezdőlap beállítása. Oda írjál be egy webcímet amit meg akarsz nyitni. pl google. hu, és ez lesz a kezdőlapod. A firefox indítását is itt tudod beállítani, hogy elindításkor mivel induljon

2013. szept. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: a kérdező szerintem nem a kezdőlapra gondolt, hanem ha egy új (üres) lapot nyit meg, akkor az ott látható bélyegképekre gondol.

Kérdező: Ezt egyszerűen oldhatod meg: az Új lap oldalon a lap jobb felső sarkában van egy kis gomb, 9 négyzetet láthatsz rajta. Kattints rá, és már kész is!

2013. szept. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, közben sikerült, úgy, ahogy az utolsó válaszoló írta. Köszi!
2013. szept. 25. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!