Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan oszthatom meg az...

Hogyan oszthatom meg az internetet router nélkül?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok kérdés volt már erről a témáról,és sok válasz is, de nem találtam meg bennük a választ.

Nos..két laptopról van szó, és az internet DIGI-káblnet.

Korlátozott kapcsolatig már sikerült eljutnom úgy, hogy Internetbeállítások/Kapcsolat/Beállítások/Tulajdonságok/Megosztás/megosztás más felhasználókkal..bla,blba

ezt engedélyeztem, utána pedig a Virtual Accsess Point nevű programmal "Connenct To Virtual Ap", majd "Share my Internet"

a létrehozott hálózathoz nem tudtam csatlakozni..a másik gépre is feltelepítettem a programot, ott pedig korlátozott a kapcsolat.

Egyéb problémák: amikor engedélyezem a megosztást, néha önkényesen vissza áll az alapbeállításra..

Ezeket a problémákat szeretném megoldani, és ha valaki tud egy konkrét módszert, akkor kérem írja le.

Ha lehet, akkor olyan NE írjon, aki csak annyit tud hozzászólni, "hogy vannak olcsó routerek, azzal jobban jössz ki, mert akkor nem kell a másik gépnek menni"

ezekkel Én is tisztában vagyok....

Válaszokat előre is kösz!


2013. szept. 25. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Az egyik laptopra amire kábellal megy a net feltelpited ezt a progit és csinálsz belőle wifi hotspotot amire a másik csatlakozhat.

[link]

2013. szept. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 P.O.C. ***** válasza:

Connectify, MyPublicWiFi, Winhotspot, Maryfi meg még ezen kívül egy tucat szoftver van erre.

Tudom megkérted, hogy senki se érveljen Wi-Fi routerrel, de szerintem ne azon a 3000 Ft -on múljon már a boldogságod. Ezerszer jobb megoldás.

2013. szept. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 pinkpancser ***** válasza:
Nem éri meg kínlódni vele! Veszel bármilyen routert és két gépen használhatod egymástól függetlenül is.
2013. szept. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A baj az, hogy valóban 3000.- nem sok, de egyetemista vagyok, és 98%-ban önfenntartó, tehát néha csurran cseppen egy kis segítség, és most olyan helyzetben vagyok, ahonnan bármikor várható anyagi "támadás", és nem kockáztatnék! Mert ha már kevés van, akkor a 3000.- is rohadt sok tud lenni. Ha elmúlt a dolog, akkor router mindenképp!


A válaszokat köszönöm!

2013. szept. 25. 20:39
 5/6 pinkpancser ***** válasza:
Pici keresgéléssel 500 körül találhatsz vezetékes, 1000-1200 körül pedig wifis routert.
2013. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a válaszokat!
2013. szept. 28. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!