Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lekorlátoztam a saját netem?

Lekorlátoztam a saját netem?

Figyelt kérdés

Igen, magamnak lekorlátoztam a netet. Bedugtam a telefont usb-n keresztül hogy kipróbáljam a telefon usb net átvitelt igen működött. Kihúzom a telefont minden jó csak 1 nem, hogy teljesen be lassult minden. Nem, nem a gépről van szó, hanem az internetről. 1mB/s helyett most a letöltésem 4-5kB/s ... Hogy tudom visszaállítani? Most jött ki egy program update 75mb a fájl, már lassan fél órája töltöm és jelenleg 593KB-nál tart. Ez vicc. Hogy állítsam vissza? Nagyon idegesít mostmár...



Előre is köszi a segítséget!!!!!!


2013. szept. 25. 17:48
 1/8 MaXXeGee ***** válasza:

Biztos, hogy "lekorlátoztad" ? [link]

Mérd már meg azt a netsebességet! :)

2013. szept. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
100% hogy lekorlátoztam mert a speedtest is alig tölt be és kicsi a sebességem másrészt meg az sem lehet hogy valaki túlzottan használja a netet 2-3 napja mert a pingem 8,9,10 alig mozog máshova. Nem tudom mit tegyek.
2013. szept. 25. 17:58
 3/8 A kérdező kommentje:
De egyébként a speedtesten nem tudott rendesen átmenni. Pinget kimérte hogy 7, de utána download töltött pár percig majd kiírta hogy download test error.
2013. szept. 25. 18:08
 4/8 uno20001 ***** válasza:
A telefonon lassult le az internet? Nem fogyott el az adatforgalmad, és azért lassítottak le?
2013. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A gép netről van szó modemes pr telecom! Csak itthon van router és kipróbáltam wifit a telefonon betolni a gépbe és hogy úgy is megy-e a net a gépen de igen megy. Miután kihúztam a telefont a gépből az egész net belassult. A modemről jön a wifi meg minden. Az egész net megbénult. Help!!
2013. szept. 25. 18:15
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyébként azóta mióta írtam a kérdést már a program update 891 kbnál tart... VICC!
2013. szept. 25. 18:17
 7/8 anonim ***** válasza:
újraindítani a modemet nem próbáltad mi?
2013. szept. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1000x megvolt. Már megoldoldótt vírus volt.
2013. okt. 3. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!