Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Paypal számlára hogyan tudok...

Paypal számlára hogyan tudok pénzt tölteni vagy hogy más utaljon rá?

Figyelt kérdés
kérem részletesebben mert én nem találtam számlaszámot vagy valamilyen számot amire tudnék utalni vagy utaltatni.

2013. szept. 26. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]



,,Lépjen a www.paypal.com oldalra, lépjen be fiókjába e-mail címének és PayPal jelszavának segítségével.

Kattintson a Top up (Feltöltés) gombra.

A Top up (Feltöltés) oldal adatainak felhasználásával utalja át az összeget bankszámlájáról PayPal egyenlegére."



Tehát ha van csatolva hozzá bankkártya, akkor a PayPal oldaláról tudod kezdeményezni a feltöltést. Átutalni közvetlenül nem tudsz bankszámláról, csak egy másik PayPal számláról lehet utalni és Te is csak egy másik PayPal-ra tudsz utalni. Leginkább vásárlásra érdemes használni, nem átutalásokra. Itt nincs számlaszám, itt a PayPal fiókhoz tartozó emailcímed a "számlaszám". Igazából ez csak egy virtuális pénztárca, amivel fizethetsz különböző oldalakon anélkül, hogy meg kellene adni a banki adataidat.

2013. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végre tisztán látok. kapod a zöldet
2013. szept. 26. 19:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy tudtam segíteni.
2013. szept. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!