Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom letiltani a Mozilla...

Hogy tudom letiltani a Mozilla FireFoxon hogy ne töltse be a képeket, hogy ne lassítsa le a netem?

Figyelt kérdés
Mert betudtam állítani valami Képek Automatikus betöltésénél, de frissítette magát a program, (nem értem hogy miért, amikor pont letiltottam azt is hogy ne töltse le az új verziót, erre tisztán emlékszem) és már sehol nem találom ezt a funckiót.

2013. szept. 27. 22:02
 1/2 Emberek ***** válasza:
használj operát, abban be lehet állítani, hogy a lassú kapcsolaton is gyorsan töltse be a képes lapokat
2013. szept. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ne a képek letöltését tiltsd le, hanem inkább használj adblockot, azzal sokkal többet érsz el. Mivel a képek kb. max 1MB-ak, addig a flash reklámok akár 5-10 MB-os is lehet.
2013. szept. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!