Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » XBOX és PS3 konzolokra van...

XBOX és PS3 konzolokra van egy oldal ahol 1000 forintért lehet venni játékot?

Figyelt kérdés
Egyik barátom mesélt róla, hogy van egy oldal, ami 1000 forintért árul flashelt xboxra 360 vagy ps3ra írott játékok darabját. Nem tudjátok mi ennek a weboldalnak a címe?

2013. szept. 28. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:
ps3ra biztos nem mivel hiába lehet flashleni az írott lemezt nem kezeli
2013. szept. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te otthon 300ft-os lemezre kezelési költség nélkül kitudnád írni, mi értelme pénzt kidobni erre ha már eleve törten akarod ?
2013. szept. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Idő közben okosodtam, PS3 al kapcsolatban. Lényeg, hogy veszek egy ismerőstöl egy ps3at, azt mondta ki van flashelve , akkor ez mit jelent? hallottam valamit a CFW ről is vagy mi? de ha nekem azt mondták már ki van flashelve ilyenekkel nekem már nem kell törődnöm, ezek müködnek, nekem csak másolnom kell a HDD re a netről letöltött játékot amit a fat 32 vé formázott külsővinyomról viszek rá?
2013. szept. 28. 02:25
 4/5 anonim ***** válasza:

cfw= módosított szoftver

Ftp-n keresztül másolhatod ps3 ra cuccot nem kell pendrive és semmi mással nem kell törődnöd...


Viszont ha fat ps3at akarnál venni gondold át mert nagy esélye van a sárgalednek... [1000-szériás]

Ha viszont 2000-res slim akkor no gond mert az tartós

2013. szept. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Checkpoint Konzol
2013. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!