Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Flash tartalom pl. youtube,...

Flash tartalom pl. youtube, rtlmost teljes képernyős módban nagyon, kisebben kicsit szaggat. Konfig változtatással orvosolható a dolog?

Figyelt kérdés
A jelenlegi nem túl erős konfig: AMD 1150MHz proci, 768MB RAM, 128MB videokari. A tervezett: 3.3GHz proci, 1 GB RAM, 512MB videokari.
2009. nov. 7. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak a Mozilla Firefox-ban a NoScript egyszerűen letiltotta az oldalt. Chrome-mal működik, nem szaggat. Töröld a régi Adobe Flash Playert és tölts le újat.
2009. nov. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak alaplapim van, nincs még videókarim, ennek ellenére tökéletesen működik (Intel Atom 330).
2009. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Töröltem a Flash Playert és újraraktam a helyzet változatlan. Szal a kérdés még mindig az, hogy a nagyobb konfig és mondjuk egy Vista vagy win7 megoldja-e a problémát.

Most XP van a gépen,és 4 megabites net.

2009. nov. 9. 15:19
 4/6 anonim ***** válasza:
A proci a kevés, nekem is néha megeszi, ha sok dolgot csinálok egyszerre...azt próbáld meg, h megvárod amig lejön a teljes anyag és utána kezded el lejátszani, ha HD videót nézek akkor nekem igy jól megy...Az új flash lejátszó sokat eszik és az egymagos gépeken nem jó az optimalizálás...
2009. nov. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok: jaja így lehet, ez kétmagvú processzoros és majdnem új laptop. Az XP azért nem foglal le annyi memóriát, mint a Windows7. Próbáld ki a Ccleanert, takarítás használni szokott.
2009. nov. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt van részletes leirás a Flash Playerről. http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__48..
2009. nov. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!