Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem látszanak a facebook...

Wowxoki kérdése:

Miért nem látszanak a facebookos kommentjeim, olyan oldalakon ahol facebookkal lehet kommentet irni? (trollfész, nemkutya stb)

Figyelt kérdés

Tehát írok egy kommentet, és csak akkor látszik amikor bejelentkezve vagyok. Emígy minden látszik csak az enyém nem. Próbáltam minden beállitást de sehol nem találtam megoldást rá, pedig mindent nyilvánosra is állitottam... Remélem valaki tudja a megoldást...


Előre köszi!



2013. szept. 28. 22:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
Kíváncsi vagyok...
2013. szept. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az a komment a face részét képezi, a trollfész csak egy linket tárol ehhez, de nincs hova mutatnia, ha nem vagy fenn a facén. Vagy azt szeretnéd, hogy például a facés profilképedet a trollfész eltárolja?
2013. szept. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Úgy értettem, hogy mások nem látják a kommentemet, tehát én sem látom a sajátomat, csak bejelentkezve. Viszont másokét látom kijelentkezve is. Most lehet én vagyok hülye hozzá, de facebookhoz nem értek :( :D


Köszi a válaszokat!

2013. szept. 28. 23:08
 4/11 A kérdező kommentje:

itt egy példa:

[link]


Amint látható vannak kommentek és egy hiányzik, az enyém.

2013. szept. 28. 23:17
 5/11 anonim ***** válasza:

Erre mondhatnám azt, hogy ők be vannak éppen jelentkezve.

De ez nem valószínű, mert sose láttam még olyat, hogy ha itt olvasok valamit, az egyszer csak eltűnne (mert valaki kijelentkezik).

Lehet, hogy ott van a tied is, csak a válaszok sorrendjét állítsd át vagy időrendbe, vagy hogy te legyél elől.

2013. szept. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hmm nem, semmi változás, ráadásul a tevékenység napló sem jegyzi a kommentet, mintha nem is irtam volna.


[link]


Ennél a posztnál kéne legyen egy Zohan Zohan tól egy hozzászólás, amit most irtam oda újra, hátha megjavul de nem....

2013. szept. 29. 00:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Én se látok olyat.
2013. szept. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

De valami nem stimmel az órád beállításával, 9 órával el vagy tolódva.

Nálam ez látszik (és mindegyik ennyivel arrébb van):


"persze, mert fejjel lefelé lett csinálva a vidió és így a macska próbál fentmaradni.

Válasz · 7 · Tetszik · Bejegyzés követése · szeptember 26., 16:38


A te képeden ez 7:38-at mutat.

2013. szept. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

ÁÁ mindegy feladom, annyira nem fontos...


Köszi a probálkozásokat, mindenki kap egy zöld kezet :D

2013. szept. 29. 14:52
 10/11 anonim válasza:
Ezzel én is igy vagyok. Valamikor latszik, valamikor meg nem a kommentem. Erdekes h. Miert csak bejelentkezve látszanak egyes kommentjeim bizonyos bejegyzések alatt? Sikerult valakinek rájönni erre a problémára? Koszi!
2014. márc. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!