Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek nem jogellenes,...

Szerintetek nem jogellenes, hogy az aprod.hu folyamatosan, önkényesen és értesítés nélkül törli a hírdetéseimet?

Figyelt kérdés
Legutóbb egy mikrofont hírdettem. A saját tulajdonom, az új ár 50%-áért hírdettem meg. Ebben mi a jogellenes vagy szabálytalan?

2013. okt. 1. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
'jogellenes' semmikepp, mivel ingyen veszed igenybe a szolgaltatast, kb. 0 jogod van barmihez is. amugy akkor szoktak torolni, ha pl. netrol szedett, gyari kepet raksz be, nem az adott targy tenyleges fenykepet.
2013. okt. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amikor regisztráltál elfogadtad az ő működési szabályzatukat. Amiben benne van, hogy bármikor törölhetik a hirdetésed. Ennyi.
2013. okt. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jogellenes :D:D:D Az ő oldalukon az ő szabályaik szerint kell játszani, főleg ha ingyenes a hirdetés. Ha fizettél volna érte akkor lenne reklamálási lehetőséged, de akkor is csak akkor ha az oldal házirendjével vagy adatvédelmi nyilatkozatával szembe mennek.
2013. okt. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Esetleg mi lett volna, hogyha a felesleges nyavajgás helyett megkérdezed, hogy miért törölték a hirdetést?
2013. okt. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Még én vagyok a hibás?
2013. okt. 1. 14:55
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nem volt fotó hozzá....
2013. okt. 1. 14:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de minek kérdezel, ha ennyire egyöntetű választ nem vagy képes elfogadni? Akkor te nem is választ akartál a kérdésedre, hanem támogatást ahhoz a válaszhoz, ami a te fejedben van.
2013. okt. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elfogadom a választ. Attól még sérthei a józan észt, és az tikát hogy jogszerű...
2013. okt. 2. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!