Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Digi move ennyire rossz...

Digi move ennyire rossz másnak is?

Figyelt kérdés
2 éve használom ezt a netet(mobil internet) és ennyire rossz még nem volt mint az utóbbi félévben. Teljesen használhatatlan!!Egy weboldalt nem tud be tölteni normálisan, csak tölt,tölt és tölt...már annyi ideget megettem miatta, hogy csoda, hogy nem vertem szét a gépemet. Ma végképp be telt a pohár. 2 gigás netem van és ugye tegnap volt a hónapforduló és felgyorsult. A tegnapi nap folyamán 825 megát használtam el a 2 gigából és úgy voltam vele, hogy ma még gyors lesz a net. Persze, hogy nem volt az, még lassabb mint szokott lenni. be telefonáltam és azt mondta a kedves, hölgy, hogy azért lassult be, mert videókat néztem meg hasonló dolgokat. De kérem..mi a francra használjam a netet, ha nem ezekre?? Már az 5. szolgáltatót hívom ma és úgy netet szeretnék. Eddig bírtam a kedves digi nettel......
2013. okt. 2. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:

"videókat néztem meg hasonló dolgokat. De kérem..mi a francra használjam a netet, ha nem ezekre?? Már az 5. szolgáltatót hívom ma és úgy netet szeretnék. Eddig bírtam a kedves digi nettel......"


Nem a szolgáltatóval van baj, hanem a hozzáállásoddal.


A 2GB-os mobilnet nem arra van, hogy eszeveszettül elhasználd első nap. Be kell osztani, ha sebességet akarsz, nem tudsz mást tenni. 2GB tényleg nem sokra elég. Figyeld mindig az adatforgalmadat. Ha a szolgáltatónak nincs felülete ahol nyomonkövetheted, vannak erre programok, pl. NetWorx.


A többi szolgáltató is be fogja lassítani a limit átlépése után (máskülönben értelmetlen lenne a limit).

2013. okt. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nyomon szoktam követni az adatforgalmamat. írtam is, hogy tegnap 825 megát használtam el a 2 gigából. és ma megint lassú volt! hol itt a két giga? még a felét sem használtam el és nem az első alkalom volt már + ha már tisztességesen befizetem minden hónapban a számlát akkor elvárom, hogy egy videót legalább megtudjak nézni! én nem akarok 20 megás netet, de az hogy még 1 weboldalt sem tölt be annyira lassú az már idegesít!!10/kbps-el tölt.......ez mindent el mond
2013. okt. 2. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!