Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom beállítani facebook...

Hogy tudom beállítani facebookon hogy ne tudjanak bejelölni és, ne dobja ki a kereső a nevem? Sürgős pls.

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Az Adatvédelmi beállításokban. Jobb felső sarok -> lakat ikon.
2013. okt. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
te offosabb vagy a témában mint én..nekem pontos leírás kell.
2013. okt. 2. 16:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Rrrendicseeek.


1. Rákattintasz a lakat ikonra

2. Rákattintasz arra a kategóriára, hogy "ki léphet velem kapcsolatba", ekkor kinyílik az a panel

3. Ott kiböki a szemed a "ki jelölhet ismerősnek" opció, ahol kiválaszthatod hogy mindenki, vagy ismik ismijei. Más opció nincs

4. Ezután kattints a panel alján a további beállításokra, ahol további beállításokkal találkozol

5. Ott 3 részre van osztva a lap, az alsó részben 2 opcióval is szűkítheted azt, hogy ki találhat rád.


Magát a keresést nem lehet letiltani, és azt sem, hogy közvetett ismerősök bejelöljenek.

2013. okt. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!