Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » T-home-os cisco epc3925-ös...

T-home-os cisco epc3925-ös modemem, hogy lehet telefonnal elérni a wifit?

Figyelt kérdés
Beléptem a [link] címre, beállítottam egy felhasználót és egy jelszót, a wifit engedélyeztem. A telefonom látja, kér egy jelszót, beírtam azt, amit megadtam ezen a felületen, először hitelesít, próbál kapcsolódni, és most azt írja, hogy letiltva. Mi lehet a gond?
2013. okt. 5. 16:01
 1/8 A kérdező kommentje:
modemem VAN, ez lemaradt, de remélem, érthető azért.
2013. okt. 5. 16:04
 2/8 soccerway ***** válasza:
ha nem titkosítod a wifit úgy rá tudsz kapcsolódni telefonnal?
2013. okt. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
úgy csatlakozik.
2013. okt. 5. 16:13
 4/8 A kérdező kommentje:
miért lehet ez? jobb lenne, ha titkosított maradna.. hogy lehetne orvosolni ezt a problémát?
2013. okt. 5. 16:20
 5/8 soccerway ***** válasza:
hogyan titkosítod? Válassz másikat.
2013. okt. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kipróbáltam már mindet :( valahol olvastam, hogy lehet, hogy mac címre szűr. nem tudom, ezt hol lehet megnézni, és ha igen, hozzáadni a telefonomét, de utánaolvasok.
2013. okt. 5. 16:28
 7/8 A kérdező kommentje:
mac filter disabled, akkor ez sem nyert.
2013. okt. 5. 16:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a problem,hogy van a közelbe olyan Wifi aminek esetleg (NAGYOBB A JELE) És arra kapcsolódik,vagy nincs lekódólva,és bevan állítva az automata kapcsolódás,amikor elérhető nyílt Wifi hálózat.
2013. nov. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!