Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lefényképezi a Google Street...

Lefényképezi a Google Street view a kimaradt településeket?

Figyelt kérdés

Pl. Leányfalu?


Ott csak végigmentek a főúton és a ki településekbe nem mentek be. Ezeket is lefényképezik majd?


Ráadásul az volt a feltétel, mikor engedélyezték, hogy a téli depresszív utcaképeket újrafotózzák nyári verőfényes vidámabb hangulatú utcaképekkel, nem igazán látom, hogy az elinduláskori ilyen képeket lecserélték volna, esetleg nyáron dolgoztak és most az utómunkák zajlanak?



2013. okt. 7. 22:35
 1/2 anonim válasza:
Elkezdték gyalogosan bejárni a településeket ahova eddig nem tudtak kocsival bemenni vagy kimaradt vmi okból viszont ez eltart egy darabig mert ha jól tudom a hátizsák amin a kamerák vannak 20kg vagy feletti. Én Miskolcon lakom és már találkoztam vele remélem felétek is elmennek a tél előtt.
2013. okt. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Leányfalu és a többi például bejárható autóval, szóval nem hiszem hogy e miatt nem csinálták meg.


Kár, pedig milyen jó lenne, ha ezeket is bejárnák kocsival.

2013. okt. 8. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!