Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi pitymallat az a cool.hu,...

Mi pitymallat az a cool.hu, amit olyan sokan lájkolnak mostanában facen?

Figyelt kérdés
Nem merem lájkolni, hátha valami hülye alkalmazás. Semmi nem lászik, nincs kép, csak a sima kék zászlós ikon, nekem furcsa.

2013. okt. 8. 09:08
 1/5 claidheamohmor ***** válasza:

[link]

Ezen a linken valami domain-kufár növeszti a seggét. Ha tele lennék zsetonnal, én is csinálnék ilyet, levédetnék egy csomó, még szabad nevet, csak úgy, random, aztán ha valaki pont azt akarná, akkor csak rajtam keresztül vehetné meg...

2014. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi, valami ilyesmire gondolok én is, csak azt nem értem, hogy facebookon miért lájkolják az oldalát normális emberek, amikor valami ótvar, igénytelen legalja oldal.
2014. jan. 5. 14:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem is tudják, hogy lájkolják.

Valami fedőlinkre nyomnak lájkot, de akár egy bezárás gomb alá is be lehet rejteni.

2014. jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 claidheamohmor ***** válasza:
...mert az emberek zöme a fosbúkon szinte csukott szemmel lájkol minden sz#rt, ha kell, ha nem.
2014. jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ez igaz, de pont, aki lájkolta, az nem is szokott szinte semmit. csak nem vagyunk olyan közeli barátságban, hogy erről kérdezgessem. simán furcsa volt az egész.
2014. jan. 14. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!