Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-on a videoknak csak a...

Youtube-on a videoknak csak a fele látható a monitoron. Miért? (kép lent)

Figyelt kérdés
Így adja be a videókat és fogalmam nincs miért: [link]
2013. okt. 9. 18:54
 1/5 anonim válasza:
Mindenbizonnyal adblock miatt lehet , mert túl erősre van állítva.
2013. okt. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vagy ha nincs nem az a hiba, akkor Próbálj meg CTRL (lenyomásával) + Görgő (pörgetésével) közelíteni, távolítani
2013. okt. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
már próbáltam ezek, nem ez a baj. egyszerűen így adja be az oldalt, végig kattintgattam egy pár videot és mindet így adja be. Az hittem a youtubenál van valami hiba és másnak is ilyen.
2013. okt. 9. 20:33
 4/5 anonim válasza:
Nekem is így adja be Chrome-mal. ( Mozilla be sem ad semmit.) Ezt csak akkor csinálja, ha be vagyok jelentkezve, ha kijelentkezek, előre tolja a videót és az takarja el az oldalsávot... Ez a legutóbbi frissítésük eredménye.
2013. okt. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt nem jó, akkor nem vagyok egyedül. Én is Chrome-ot használok.... ha kijelentkezek is ezt csinálja...mozilla nekem nincs, viszont Internet explorer-be rendesen beadja. Nem szoktam azt használni, de úgy nézni ki ha videot akarok nézni akkor kénytelen leszek explorer-t hasznáni...remélem mihamarabb helyre hozza chrome...
2013. okt. 10. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!