Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan távolítsam el a böngész...

Trényi Péterné kérdése:

Hogyan távolítsam el a böngészőből az ASK com-t-ot?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne, hogy a böngészőmben állandóan megjelenik az ASK com oldal, amit nem tudok kiiktatni. Nem tudom mi lehet ez, már mindent megpróbáltam az eltávolítására, de mindez ideig nem sikerült. Azt sem tudom, hogy honnan töltődött be. Én a google crome böngészőt használom és már mindent megpróbáltam az eltávolítására, de mindíg ez jelenik meg. Hiába állítottam be kezdőlapnak a googlet nem tudom eltüntetni. Kérek egy részletes leírást, hogy hogyan lehet kiiktatni. AVG vírusvédőt használok de nem jelezte ki vírusnak az ASK com-ot. Válaszokat előre is köszönöm.

2013. okt. 10. 11:54
 1/6 soccerway ***** válasza:
úgy került a gépedre hogy feltelepítettél egy programot, és csak a next gombot nyomogattad ész nélkül, azt nem figyelted hogy be van pipálva más program, köztük az ASK is. Első körben érdemes belenézni a böngésző kiegészítőkhöz, ott lehet törölni ami nem kell, ha ez megvan akkor jön a "programok eltávolítása" a windowsban, ez általában megoldja a problémát. Ha nem akkor le lehet futtatni pár féregírtó programot is, vagy beírni a keresőbe a nem kívánt program nevét, általában google első találatai között ot van hogy kell eltávolítani.
2013. okt. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

próbáld meg ezzel:

[link]

2013. okt. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2013. okt. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam a leírtakat, de egy sem sikerült ugyanúgy benn van a böngészőben. Valami más megoldás volna? Vagy újra telepítsem a win-t?
2013. okt. 11. 10:23
 5/6 anonim ***** válasza:
2013. okt. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sziasztok!


ŰAz ASK.com oldalán ajánlottásk a AdwCleaner-t, És működik!!! Leszedte az egészet!

2013. okt. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!