Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha nem eredeti a windowsa...

Ha nem eredeti a windowsa valakinek, és kikapcsolás előtt frissitéseket telepit automatikusan a gépe, az nagy baj? Hol kell kikapcsolni ezt?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömnek 57 frissitést telepitett a gépe mielőtt kikapcsolta,majd mikor bekapcsolta újra,kiirta neki hogy mutassa be a a windows-át,vagy telepitsen eredetit.És a gép is állandóan újrainditást kéreget..Mi ez?
2009. nov. 10. 08:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ez nem akkor történik, ha valaki frissítéseket telepít, hanem akkor ha nem aktiválja 30 napon belül a Windows példányát. Egy mostanában megjelent frissítés annyit okoz, hogy a tálcára tesz egy valódi előny ikont, és periódus időközönként figyelmeztet a Windows hamis voltára.
2009. nov. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Akkor most mit kell csinálni ilyenkor???Kb 5 percenként felugrik az ablak hogy újrainditsuk a gépet,ha nem akkor 5perc múlva automatikusan kikapcsol!!mindig rányomunk hogy majd később.De egész nap nem leshetjük..:SLÉGYSZI SEGITS MIELŐBB!!!!MOST IS KI AKARJA KAPCSOLNI ÉPP:(
2009. nov. 10. 08:49
 3/27 anonim ***** válasza:

[link]

Egy kis segédprogram, amely lehetővé teszi, hogy eltávolítsa a Microsoft "Eredeti Windows, Valódi Előny Hirdetések" eszközt

2009. nov. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Ez nem az amire gondoltam, mert ha nem aktiválod, akkor egyszerűen nem lehet bejelentkezni a gépre. De neked úgy tűnik sikerül, és utána akarja újraindítani magát a gép.

Ebben sajnos nem tudok segíteni.

Talán azt érdemes megpróbálni(Vista), hogy a Start - Minden program - Rendszereszközök - Rendszervisszaállítás segítségével visszaállítod a gépet egy korábbi, frissítés előtti időpontba.

2009. nov. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
... ja és az automatikus fríssitést kapcsold ki, ill. az VGA-t(Windows Genuine Advantage-Eredeti Windows, Valódi Előny) ne töltsd le!
2009. nov. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Kikapcsoltam az automatikus frissitéseket,és azóta nem csinálja,csak most másik ikon van a tálcán,egy piros szivhez hasonló,benne egy x.Rányxomni sem merek.Fogalmam sincs most mi az amire irod ne töltsem le,ugyanis lehet hogy már fenn van,passz..Bocs ha értetlennek tűnök,csak sik vagyok ezekhez a dolgokhoz,amatőrként.Úgyhogy légyszi ird meg te most igy hogy ki lett kapcsolva a frissités,és csak nod32 volna fenn neked,mit töltenél le,és honnan?

Előre is nagyon szépen köszönöm!Ja és az eddigi válaszokat mind!:)

2009. nov. 10. 09:51
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezt töltsd le és futasd.

[link]

A windows eredetiségellenörzö eszközét töltötted le a frissitések közt, ez jelzi a windowsod nem eredeti voltát. A fenti progival el tudod távolítani.

2009. nov. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

A Windows érvényesítése


Hogyan működik a WGA-érvényesítés Windows XP rendszerben?


* Amikor először látogat el a Microsoft letöltőközpontba, a Windows Update vagy a Microsoft Update webhelyre, a felhasználó üzenetet kap, amely figyelmezteti a Windows rendszere érvényesítésére.

* A felhasználónak javasolják az ActiveX-vezérlő letöltését, amely ellenőrzi a Windows szoftver hitelességét, és a sikeres érvényesítést követően speciális licencfájlt tárol a számítógépen a következő érvényesítési alkalmakhoz.

* Az érvényesítési folyamat elektronikusan ellenőrzi az ismert hamisítási módszerek jelenlétét. A felhasználónak többnyire nem kell manuálisan bevinnie az adatokat.

* A sikeres érvényesítés után a felhasználó folytathatja a letöltést.

* A WGA értesítőeszköz egy szoftverkalózkodás elleni alkalmazás, amely automatikusan végrehajtja az Eredeti Windows – Valódi előny program érvényesség-ellenőrzését, és értesíti a felhasználót, ha nem eredeti Windows-példányt futtat.


[link]

2009. nov. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Húhh én már asszem semmihez nem merek nyúlni azok után amit az utsó válaszadó által belinkelt oldalon olvastam..:(

Mert mivan ha belekezdek,és pl letöltöm amit az előző válaszadó irt..Most aztán tényleg tanácstalan vagyok:(

Pedig az az ikon nagyon zavar a tálcán,és mégsem merek semmibe belekezdeni..:(

2009. nov. 10. 11:21
 10/27 anonim ***** válasza:

Áááááh

A 10.27 és a 10.37 is én vagyok!

Pont azért , hogy a már letöltött WGA eredetiségvizsgálatott el tud távolítani kell a 10.27-ben linkelt program.

2009. nov. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!