Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Fb-en ki lehet törölni egy...

Fb-en ki lehet törölni egy kommentet, mondjuk írok írok valakinek valamit csak félrekattintottam és nem neki akartam írni. Sürgős. Nem akarom megvárni még bejelentkezik és elolvassa!? :S?

Figyelt kérdés

2013. okt. 11. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:

A kommentet tudod törölni, az üzenetet nem.

Sőt, ha a kommentekről e-mail értesítést kér, mint én, akkor azt is hiába törlöd.

2013. okt. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha az ő falára írtál, azt sem tudod törölni. Hova írtál?
2013. okt. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

az üzenetre gondoltam. De mi a különbség? :DD

Am kössz. tehát nem tudom törölni.. :S

2013. okt. 11. 18:54
 4/8 A kérdező kommentje:
üzenetet írtam neki most meg mayarázkodhatok
2013. okt. 11. 18:55
 5/8 anonim ***** válasza:

pedig lehet az üzenetet törölni. ha belemész az adott személlyel folytatott levelezésbe, jobb oldalt felül van olyan gomb, hogy műveletek, azon belül hogy üzenetek törlése. ha ezt választod, akkor minden elküldött szövegrésznél megjelenik egy kis négyzet, amit ki lehet pipálni és akkor azt lehet törölni.

mondjuk azt nem tudom, hogy ezzel úgymond csak a te levelezésedből törlődik, vagy már ő se fogja látni.

2013. okt. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi utolsó! de az ó levelit is ki lehet törölni, amit ő írt. Ha kitorlöm, amit nekem írt, az neki is eltűnik?( simán üzenetnél)
2013. okt. 12. 10:12
 7/8 anonim ***** válasza:

Pont ez az, hogy csak a magadnál törlöd az üzenetek közül.

Ha ő nézi az üzeneteket, akkor nála ugyanúgy benne lesz.

Ha nem hiszed, akkor próbáld ki egy haveroddal.

2013. okt. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jól van elhiszem. de ez akkora sz@rság :SS
2013. okt. 13. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!