Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-on hogy lehet jogszerű...

Youtube-on hogy lehet jogszerűen zenét belerakni egy általam készített videóba?

Figyelt kérdés
Van egy videóm, amiben én szereplek, és megy egy zene alatta(Two steps from hell). Hogy maradhatna a videóm alatt továbbra is jogszerűen? Feltüntetem a zene címét a címben? Vagy leírásban hozzáadom? Vagy valami megoldás erre ?

#zene #jog #videó #YouTube #jogszerű #zenét betenni #videó alá
2013. okt. 12. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Megcsinálod a videót és csendben zene címének megjelölése nélkül feltöltöd. Ha kapsz gmail-re felszólítást, akkor törlöd. Nekem nem szokott ilyennel probléma lenni, de előfordulhat, hogy mégis azonosítják, vagy bejelentik, mert vannak ilyen tisztességes emberek is, akik egyébként szintén ellopják a fél netet, de jól esik nekik. Hivatalosan csak jogdíj megfizetésével lehetne, amit gondolom, nem akarsz kifizetni. A lényeg, ha felszólítást kapsz, akkor tényleg töröld, mert letilthatják a fiókod. Ha van Andorid-os okosod, akkor ne azzal a gmail fiókkal tölts fel ilyen videókat, hozz létre másikat.
2013. okt. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 uno20001 ***** válasza:

Vagy "No Copyright-os" zenéket használsz.


Pl.: [link]

2013. okt. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!