Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor elkezdek internetezni kb.1 percig hibátlan az oldal betöltés ideje és 1 perc után várhatok a végtelenségig és nem tölt be. Mi az oka?

Figyelt kérdés
Amikor teljesen lelassul a töltés akkor mindig megszüntetem az internet kapcsolatot és miután újra bekapcsolom az internetet, 1 percig szintén tökéletes de utána megint rossz. Előre is köszönöm a segítséget!

2013. okt. 12. 14:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék hozzátenni hogy szerintem nem az internettel van a baj, mert WIFI-s routerem van és a telefonomon normálisan tölt be mindent. Az internet sebességet megmértem és az is 5 MB/s
2013. okt. 12. 14:51
 2/3 Emberek ***** válasza:
én is így jártam, és én valami vírusra gyanakodtam, majd újratettem, és megint lassú volt, aztán rájöttem, hogy a(z) svchost.exe folyamat pörgeti a procit maxon. ez volt xp-nél, most 7-et tettem fel, és ezzel eddig semmi ilyen gond nincs
2013. okt. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Ha az Svchost.exe eszi a processzort 98-99 %-on, akkor nagy valószinűség szerint Windows Update gond.


Le kell tiltani a Windows Updatét a következő képpen :


Futtatás : services.msc


A megjelenő ablakban meg kell keresni az Automatikus frissités sort, és le kell állitatni.


Katt kétszer rá, a megjelenő ablakban (ha fut akkor először leállitás gomb, majd) a leengedő ablakban leállitást választani. Kép : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2013. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!