Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Felraktam a winXP SP3. Első...

Felraktam a winXP SP3. Első dolgom első dolgom volt a netet csekkolni. "Helyi Kapcsolat" ikon nemvolt ott. Gondoltam manuálisan megcsinálom de egyszerüen nem érzékeli. Tüzfalat is babráltam az se. Van erre megoldás?

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 15:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Elég egyszerűen lett megfogalmazva de ez van ha csak 350 karaktert enged. Mellesleg arra akartam kijukadni hogy Win7röl XPsp3-ra váltottam bementem internet beállításokhoz. Nem volt ott a helyi kapcsolat ezért manuálisan próbáltam megcsinálni. Új hálózat létrehozása, Windows tüzfal. Még a network driver vagy mit nempróbáltam ki. Mellesleg nem Pirate-elt XP amiről szó van. Nemhiszem hogy ez sokat számítana
2013. okt. 12. 15:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult, Hálózat beállitása varázsló, illetve Hálózati kapcsolatok. Mivel most androidos telefonról irok, nem tudom megnézni, de milyen netet akarsz beállitani? Mobil sticket úgy kell, hogy Programok telepitése, törlése, új program telepitése varázsló. Telefon és modem beállitásai, tűzfalon is engedélyezni kell.
2013. okt. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudom, nem a kérdésre lesz a válasz, de mit akarsz már még az XP-vel? 13 éves operációs rendszer lesz, nincs hozzá már biztonsági frissítés, ha új eszközöket fogsz vásárolni, akkor nem lesz hozzá driver, azaz semmi új dolgot nem fog felismerni. A gyártók pedig már nem fognak kiadni XP verzióra drivert. Hülyeség visszatérni.
2013. okt. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Telepités után mindig az első dolog megnézni az eszközlezelőt, hogy minden eszköz megfelelően van-e telepitve és hogy megfelelően működik-e.


Valószinűleg azért nincs Helyi kapcsolatod, mert nincs feltelepitve a hálókártya drivere.


Eszközkezelő inditása : Futtatás : devmgmt.msc


Sok sikert.

Üdv.

2013. okt. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!