Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most próbáltam meg előszor...

Most próbáltam meg előszor torrentet letölteni, de a csomagolásnál azt írta ki, hogy sérült vagy ismeretlen formátum. Mást ha letöltöttem annál is ezt írta ki. Mivel tudnám ezeket kicsomagolni?

Figyelt kérdés
2008. júl. 6. 10:33
 1/5 anonim válasza:
Mármint a torrentt akarod kicsomagolni????? Azt ne akard. Ahogy letöltötted a torrentet, azt töltsd be egy letöltőprogramba. Az a torrenten keresztül letölti neked az anyagot. Ajánlom ezt: [link]
2008. júl. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akkor rosszul fogalmaztam meg a kérdést,bocsánat, mert nem nagyon értek én ilyenekhez.én utorrenttel töltöttem le vmit és mikor lejött akkor írta ezt ki.
2008. júl. 6. 10:54
 3/5 anonim ***** válasza:

milyen formátumba volt csomagolva?

a torreneteken gyakori a RAR formátum - ezt a sima wincommander nem tudja kicsomagolni, külön winrar kell!

persze az is lehet, hogy tényleg hibás a letöltött anyag - ilyenkor nincs mit tenni - kuka.

2008. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha Rar ha nem torrent anyagoknál van hogy Winrar se tud mit kezdeni általába azt írja kis sérűlt a fájl,crc hiba,vagy adatbázis nem érhető el...ennek orvoslására ajánlom a Seven Zip nevű programot(7zip)ha sérűlt ha nem kicsomagolja!nicns oylan h nem!
2008. júl. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azt hiszem ugyanabban a csonakban evezunk. Csak en data.hu-val toltottem, de ez nem lenyeges. Az enyem zip falj es ugyanazt irja ki. Csak azt szerettem volna megkerdezni hogy hogyan is hasznaljam azt a bizonyos 7-Zip programot?
2009. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!