Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Érdemes ping csökkentő program...

Érdemes ping csökkentő programokat használni?

Figyelt kérdés
Már kipróbáltam jópárat és javulást még soha nem tapasztaltam. Például a nagyon elhiresült cfosspeed csak rontott a helyzeten. Szóval a kérés adott.(: Remélem akadnak hozzáértők.

2013. okt. 13. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

ping csökkentő program... xĐ

A pinged értéke 99% -ban a szolgáltatód infrastruktúráján, illetve milyen messzi van a cél szerver, és annak terheltsége határozza meg. Kb. 1% -ban az általad használt router, és hálózati beállítások.


Jobb pinget szeretnél!?

Adományoz az internet szolgáltatódnak egy jelentős összeget, hogy közvetlen optikai hálózatot tudjon kiépíteni, amin keresztül jóval gyorsabb, és jóval kisebb ping értéket tudsz elérni.

(Ehhez az összeghez nem árt ha lottózol, mert kb. annyi kell mint a múltkori 5-ös találat)

2013. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Nem, mert ilyen programot fizikai képtelenség csinálni.

Szó szerint.


A "ping"-et magát baromi sok, tőled független dolog befolyásolja, amikre nem lehetsz hatással.

A gépen lehet 1-2 optimalizációt csinálni, de ezeknek a hatása körülbelül nulla lesz.

2013. okt. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.(: Az első hozzászólónak még annyit szeretnék irni, hogy nemtudom mért nevettél a kérdésemen. Nem én találtam ki. Beirod a googleba és kijön egy rakat.:D Arról nem én tehetek, hogy semmit nem érnek. Én nem tanultam idáig erről igy nem tudhattam, hogy kamu az egész. Alapjáratón jó a pingem online játékokhoz bőven csak egész délután mikor nagy a terheltség a 30, 40-es pingem gyakran megugrik 100, 150 felé, ami már laggot jelent. Szóltam már a szolgáltatónak erről, de még nem csinált vele semmit. Ezért gondoltam optimalizáló programra ami gátolná ezeket a megugrásokat. De nektek köszönhetően már nem fogok tovább keresgélni.(: Őszintén bevallom nem is hittem ezekben a programokban soha. Próbálkozik az ember, ha már a szolgáltató lesz*rja.(: Mást nem tehet..
2013. okt. 13. 20:22
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Azért nevettem, mert nem rég egy rendszer gizdának tanuló ismerősöm kérdezett hasonlót.

(Szerintem minimum pályát tévesztet, ha nem bolygót.)

2013. okt. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha nálad a cfospeed nem jó akkor nagyon nem állitottad be helyesen...
2020. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Ja ertem elolvastál 2 véleményt és már le is álksz a kereséssel...micsida kitartás :-)
2020. júl. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!