Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Beperelhetem a Googlet? Vagy...

Beperelhetem a Googlet? Vagy Ők perelnék le a gatyámat, mert én be mertem perelni őket?

Figyelt kérdés

Ő... Azt olvastam a Google az aadatainkat gyűjti, és figyeli ki mire keres rá, és ez alapján ad nekünk reklámokat be.

Ezért beperelhetem?

Az adataimat, az internetezésemet figyelik, rögzítik, hogy mire keresek rá. "Személyiségi jogok?"



2013. okt. 13. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Az adatok alapján fogalmuk sincs hogy te ki vagy tehát a személyiségi jogaid nem sérülnek...
2013. okt. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ez bele van rejtve a szerződési feltételekbe valahova jó apró betűkkel. Mi bajod származik belőle?
2013. okt. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Google Általános szerződési feltételek részlet:


"Amikor feltölt, beküld, tárol, elküld vagy fogad tartalmakat a Szolgáltatásainkba vagy azokon keresztül, világszerte érvényes engedélyt ad a Google-nak (és a Google-lal együttműködőknek) az ilyen tartalmak felhasználására, hosztolására, tárolására,st..."


Tehát nem ajánlom, ha nem akarod, hogy még a bőrt is lehúzzák rólad.

2014. máj. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!