Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek ez az oldal...

Szerintetek ez az oldal megbízható?

Figyelt kérdés

[link]

[link] /1-Szallitasi-feltetelek

előre kell utalni a pénzt


2013. okt. 14. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

NEM.

Mindenhol fel van tüntetve: "Online áruházakban SOHA ne utalj előre pénzt."

2013. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Online áruházakban SOHA ne utalj előre pénzt."


Azért egy olyan webáruházba amelyről ismert hogy megbízható szerintem nyugodtan előre lehet utalni azt a pénzt ( Pl: Edigital, Speedshop, iPon...stb ).

Viszont ennek az "Olcsón Jót" webáruháznak valóban nem a legjobb ötlet előre utalni tekintve arra hogy kínai importos cuccokat árulnak.

Viszont van egy kínai webáruház ami megbízható és olcsó mivel már 4 tabletet is vásároltam tőlük bármilyen gond nélkül: [link]

Ismerősöm is vásárolt tőlük egy telefont amit törött kijelzővel kapott meg de felvette velük a kapcsolatot és se szó se beszéd nélkül kicserélték a telefont. Ugyan amikor feladtuk nekik a törött telefont ki kellet fizetni a postaköltséget ( 10000 Ft ) de amikor beérkezett hozzájuk a telefon PayPal-on keresztül átutalták a postaköltség árát így bármilyen költség nélkül cserélték ki a hibás árut.

Amire vigyázni kell az a VÁM. Én minden vásárlásom után írok nekik egy e-mailt hogy "ajándékként" adják fel csomagot ( magyarán ne írjanak rá árat ) és így a VÁM is kikerülhető.

Ha nem írsz nekik akkor vagy fizetsz a szállítási díjért elég sokat vagy reménykedsz hogy nem foglalják le a VÁM-on.

2013. okt. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!