Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a hubiC szolgáltatással?

Figyelt kérdés
Van valami hátulütője, ami elsőre nem derül ki? Túl szép az egész, hogy igaz legyen :)

2013. okt. 16. 09:23
 1/4 Anita976 válasza:
100%
Szia, mire gondolsz? Alapból 25GB tárhelyet ad, ami sok, a google és az ms 15-öt ad. Nincs file méret korlátozás. Nekem ez van és jól muzsikál, eddig kopp-kopp. Ha szükséges, évi 10e Ft-ért meg 10TB-ot ad, ami durván sok ha belegondolsz ennyiért megérheti.. Ajánlás is van, pl. ha én ajánlom neked, akkor neked már nem 25, hanem 30GB-ot ad. Nekem meg +növexik a méret, szal ha nem elég a 25gb, meghívod a haverokat és tovább nő a tárhelyed ingyen.. Úgyhogy ha valaki kipróbálná, köszönöm, ha esetleg az én linkemen keresztül regel: [link] Köszi :)
2015. szept. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Iszonyat lassú, ilyet még nem is láttam. FR
2016. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy látom, hogy ha előfizet rá az ember (100 GB/hónap = 1.05 EUR), akkor már megfelelő a sebessége.
2016. okt. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor nagyon lassú, akkor a sokkal drágább konkurrenciák által megbízott (ál)hackerek támadják.
2016. okt. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!