Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen tapasztalatok vannak...

Milyen tapasztalatok vannak az internetes munkákról?

Figyelt kérdés
A lábam miatt nem végezhetek fizikai munkát ezért ugy gondoltam hogy megpróbálnák az interneten munkát találniigen na szóval nem vagyok kíváncsi arra aki kiírja azt hogy Google. konkrét esetet írnátok pl. te is ugy dolgozol és biztos megkapod a pénzt amit kerestél továbbá olyan még jobb lenne ha olyan lenne ami nem számlás hanem pl csekken jönne az összeg vagy KP ban . NE spamelj.
2008. júl. 6. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam ilyen munkát keresni,mert én meg babát várok és jól jönne a jött pénz.De eddig sikertelenűl.Ha találtam akkor átverés volt az egész és csak én fizettem.Nem tudom,hogy valójában van-e valós internetes munka.De ha netán találsz megoszthatnád velem is.
2008. júl. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm próbálta,kb.1 hónapig szenvvedett vele,aztán letörlődött neki az addig keresett 'pénze'.Ő reklámokat nézegetett,és úgy jött neki a 0,1 dollár,meg ilyesmi,de becsapás volt az egész.
2008. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!