Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Alapértelmezett átjáró nem...

Alapértelmezett átjáró nem érhető el. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Van egy notebookom amin Windows 8.1 fut. Wifin csatlakozom az internetre. Viszont pár perc múlva látom a kis felkiáltójelet a wifi ikonon, hogy nincs net. Rámegyek a hibaelhárításra, alapállapotba helyezi a kártyát és megint van pár percig internet hozzáférés. Ugyan erre a routerre több eszköz is csatlakozik, amelyeknél nem jelentkezik ez a probléma. Driver frissítésen még nem gondolkodtam, mert másik routerrel gond nélkül megy a net. Mi lehet a probléma, és annak megoldása. A válaszokat előre is köszönöm!

2013. okt. 19. 18:56
 1/3 vakondka ***** válasza:

Ugyanez a gondom :(

Nálad megoldódott?

2014. febr. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem.
2014. máj. 19. 12:44
 3/3 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=m4BU-rTFutg

nekem is ez volt a gondom de igy meg tudtam oldani :D

2:00-ig kellett megcsinálnom mert újraindítás óta jó meg irja is h nézzük meg h megoldódott-e a probléma és ha nem akkor nézzük tovább

2015. ápr. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!