Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookot lehet így beállítani?

Facebookot lehet így beállítani?

Figyelt kérdés
Úgy h senki se láson? Volt egy ismerősöm akit én töröltem. De azóta ő deaktiválta magát, legalább is azt hittem, mivel nem tudtam ráklikkelni a nevére az üzeneteknél. Pár napja mikor nézegettem az üzeneteim, lejebb tekertem és láttam h van kép ennél akit töröltem régebben, meg rábirok klikkelni a nevére, googleba is rálehetett keresni, másnap azonban ismét deaktivált volt...azt szeretném tudni, h lehet e úgy beállítani, h senki se lásson, csak az ismerőseimnek vagyok látható, és nem is tudnak rám keresni?

2013. okt. 19. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
sehogy. most ez egy újítás, hogy aki letiltott vagy deaktiválta magát, arról mostmár lehet képet is látni...nálam is van így egy ember, akit letiltottam, mert sértegetett, és egyik képemnél ott a kommentje, ahol rendesen képpel látszik, rákattintani meg továbbra sem lehet.
2013. okt. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sehogy, az ismerőseid ismerősei mindenképpen be tudnak jelölni, ez mindig is így volt.

Hacsak egyenként le nem tiltod őket, még mielőtt kapcsolatba akarnak lépni veled.

A legegyszerűbb, ha csinálsz egy zárt csoportot és csak azokat veszed bele, akikkel tartani akarod a kapcsolatot.

Onnan nem szivárog ki semmi.

2013. okt. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!