Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet okostelefonon...

Hogy lehet okostelefonon proxyt beállítani úgy, hogy az online játékok is azon keresztül kommunikáljanak?

Figyelt kérdés

Olyan játékokhoz kellene, amit csak japánból lehet játszani, más országból nem enged belépni a rendszer.

ugyanez van a google play-en is, egy rakás játék van, amit csak japánból lehet letölteni.



2013. okt. 20. 00:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Japán VPN?
2013. okt. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem tudom mi az a VPN, de pl a wind runner, ami eddig az egész világon játszható volt, hirtelen le lesz tiltva kb mindenhol. ezt szeretném megkerülni.

ezen kívül is rengeteg minden van amit csak japánból vagy ázsiából lehet elérni.

2013. okt. 20. 00:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Beállítások > WiFi > Hosszan nyomod az aktív hálózatot > Módosítás > Speciális módosítások megjelenítése > Proxy.

Itt találsz Japán proxy szervereket:

[link]

[link]

[link]

2013. okt. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Ha találsz is működőképes proxy-t akkor az a esetek többségében iszonyat lassú lesz.

Én is inkább VPN-t ajánlanék. Az megbízhatóbb és gyorsabb is.

A VPN beállításokat is arra fele találod ahol a proxy beállításokat.

Üsd be a Google-be hogy Japan VPN Free és próbálgass.

2013. okt. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Wifi? de én nem használok wifit, nincs is wifim.. akkor hogy válasszak aktív hálózatot?
2013. okt. 20. 21:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Most így hirtelen nem tudom hogy lehet mobilnethez beállítani proxy-t.

Már elég rég használtam Androidos eszközt.

Viszont azt tudom hogy a VPN beállítás mobilnetre is vonatkozik szóval keresgélj Japán VPN szervereket majd állítsd be. A VPN kapcsolat amúgy is gyorsabb mint egy több száz Km-re lévő proxy szerveren keresztül netezni.

2013. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igazából nem is hallottam eddig arról mi az a VPN de ha megy 3Gvel akkor utánanézek, köszönöm a tanácsot.
2013. okt. 21. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!