Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telefonra szeretnék internetet...

Telefonra szeretnék internetet aktiválni.100MG mire elég?

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 23:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak leveleket olvasol és keveset böngészel, akkor talán kihúzható egy hónap annyival.
2013. okt. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak akkor használnám, amikor nincs wifi a közelemben
2013. okt. 20. 23:43
 3/4 anonim válasza:

Munkanapokon használom reggel-este munkába menet/hazamenet alatt mobilra optimalizált újságoldalak olvasására napi kb 30 percre, e-mailek olvasására gmail-en, google keresésekre, menetrend mobilra optimalizált egyszerűsített oldalakon lekérdezésre.


Mindezt képek betöltése NÉLKÜL!!!


Szóval egyáltalán nem adatfaló használati mód, sőt, inkább takarékos...


Erre nekem nem elég a 100MB, 200MB viszont bőven elég lenne.

És mondom, mobilra optimalizált, tehát alapból kis adatforgalmat generáló hírek olvasása és még azt is a képek betöltése nélküli módban!


Ha ennél kevesebbszer/ritkábban használod, akkor elég a 100. Alkalmazások letöltésére és esetleg ha GPS van a telefonodon amihez az alaptérkép le van töltve,egyes kisebb térképrészletek letöltésére már nem nagyon.


Érdemes elsőre 100MB-ot kipróbálni. Látni fogod mennyire elég. Ha tapasztalat alapján úgy látod, ezután még simán tudsz felfelé simán tudsz váltani eggyel nagyobb csomagra.


De úgy tudom, például Vodafone-nál van olyan, hogy 100MB csomagra fizetsz elő, és hónap közben még plusz 100MB-t tudsz venni, ami így összességében olcsóbb, mintha elsőre 500MB-t vennél.

2013. okt. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát nem sok mindenre... Nekem is ennyi netem van, ha rendesen használod, akkor kb. 6-10 napig bírja. Ezt is úgy, hogy nem nézel videót, csak képeket töltesz be. Ha videókat is nézel, akkor olyan 2-4 napot bír.
2013. okt. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!