Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek ha valaki létrehozo...

Mit tegyek ha valaki létrehozott egy facebook fiókot a nevemben és egy rólam készült fotóval? Letörölni sajnos nem tudtam, jelentéssel semmire sem mentem.

Figyelt kérdés
Feltörni sajnos nem sikerült, mert mindig valami akadályba ütköztem miközben próbáltam megszerezni az álprofil jelszavát. Ha valaki tud valamilyen megoldást, kérem írjon.

2013. okt. 23. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Rendőrség?
2013. okt. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tegyél feljelentést a rendôrségen. Ha elkapják indíts ellene polgári peres eljárást.
2013. okt. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rendőrségre már korábban én is gondoltam, ezért utána néztem, de azok alapján macerásnak tűnik a dolog. Én személy szerint valami gyorsabb hatékonyabb megoldással szeretném eltávolítani az álprofilt.
2013. okt. 24. 16:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudd meg, hogy ki volt az és írjad meg neki, hogy tudod, hogy ki ő! Ha ettől nem ijed meg, akkor jöhet az erőszak!
2013. okt. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak sejtem hogy ki lehet a tettes, de egyértelműen rábizonyítani sajnos nem tudom.
2013. okt. 24. 16:40
 6/9 anonim ***** válasza:
jelented a fb-n és amint sorrakerülsz a napi többezer panaszoló között, egybõl leszedik... érdemes magában a jelentésben bizonyítani valamikép, hogy te vagy te.
2013. okt. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A jelentésen erre az oldalra gondoltál: (Jelentsd a Facebook szabályok megsértését)? Mert a másik jelentés a facebook-on: (Jelentem és/vagy tiltom ezt a felhasználót) Ez utóbbi szerintem nem működik, mert már jelentettem, és csak azt írja ki, hogy (Már jelentetted ezt a tartalmat!), de nem történik semmi hónapok óta.
2013. okt. 29. 19:38
 8/9 A kérdező kommentje:
A (Jelentsd a Facebook szabályok megsértését) című oldalon az (Upload an ID) részben ha jól értelmezem fel kell tölteni egy igazolványomat. Ez biztonságos? Csak azért kérdezem, mert nem akarok "csöbörből vödörbe" kerülni.
2013. okt. 29. 19:49
 9/9 anonim ***** válasza:

Teljesen biztonságos, az adataiddal nem élnek vissza nyugodj meg.

Egyébként ha rólad csináltak profilt, akkor nem az átlagos jelentéses(profilon történő) eljárással kell jelenteni, az nem arra van.

Itt kell ilyenkor, de már azon belül meg is találtad :)

[link]

2013. dec. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!