Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 500MB internet mennyi? Nem...

Kirantottsajt kérdése:

500MB internet mennyi? Nem tudom magam kifejezni, mert nem értek hozzá, de végülis "mi fér bele"? : D

Figyelt kérdés

2013. okt. 23. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom ez valami havi limit.

Email-ezésre, csetelésre, esetleg Facebook-ozásra, lájtos böngészésre elég.


Figyeld mindig az aktuális adatforgalmad, hol tartasz. Windows-ra a NetWorx program tudja ezt, Android-ra a 3G Watchdog.


Ez alapján tudsz majd kalkulálni. :)

2013. okt. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi:) és laptopon hol tudom megnézni, hogy eddig mennyit használtam el?
2013. okt. 23. 18:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt van egy adatforgalom-mérő program,hogy mi mennyi: [link]
2013. okt. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"és laptopon hol tudom megnézni, hogy eddig mennyit használtam el?"


Írtam egy Windows-os programot. :)

2013. okt. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát 500Mb net mondjuk elég kevéske lehet laptopon. Érdemes az összes program frissítését és az automatikus frissítéseket is kikapcsolni, meg egy tűzfalat feltenni amin egyedileg engedsz csak át programokat. Böngészőbe is be lehet sztem állítani hogy csak rosszabb minőségű képeket jelenítsen meg, ilyesmi.


Meg régebben az Opera turbo módja tömörítette az adatokat, nem tudom ez a funkció mennyire él manapság.

2013. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaaaaj..már látom,bocsánat, figyelmetlen voltam:) thank u all:)
2013. okt. 23. 19:03
 7/7 A kérdező kommentje:
Telefonra lenne az 500MB, csak gépen szeretném megnézni,hogy mennyit fogyasztottam eddig,hogy legyen mihez viszonyítanom:D
2013. okt. 23. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!