Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kitöröltem a gépemen az...

Kitöröltem a gépemen az előzményeket így a facebookos jelszóm is elveszett (elfelejtettem) valaki tud. Na segíteni, hogy hogy tudom visszaszerezni?

Figyelt kérdés

Meghálálom :D(vagyis igyekszem ;))


előre is köszi:D


2013. okt. 23. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
kérhetsz email emlékeztetőt. egyébként nem fog segíteni senki sem feltörni a párod fiókját, ne is reménykedj... sőt a végén ki is törlik majd a kérdést (tapasztalat)
2013. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Igor Igorovics ***** válasza:
A regisztrációnál megadott email megvan még? Akkor kérj jelszó emlékeztetőt.
2013. okt. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Háát nem a pasim facebook jelszava kell , örülnék ha az enyém meglenne :D az a baj , h 1000éves vipmail.hu s emailem van :/ szerintetek ha informatikushoz elviszem , akkor??
2013. okt. 23. 20:50
 4/5 Igor Igorovics ***** válasza:

feltörni ő sem fogja tudni a facebookod


esetleg rendszer visszaállítással próbálkozhatsz


start menü/minden program/kellékek/rendszereszközök/rendszer-visszaállítás


de mielőtt nekifogsz...biztos hogy elveszett


firefoxnál pl az előzmények törlésekor nem törlődnek a mentett jelszavak, csak az előzmények, sütik stb


írd be az emailt, hátha kitölti a jelszót

2013. okt. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha vipmail-es, akkor valóban elő kéne ásnod a jelszód valahonnan, esetleg ha megadtad a telószámod, és meg is erősítetted, akkor arra is lehet például kérni emlékeztetőt. más esetben nem tudsz vele mit kezdeni.
2013. okt. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!