Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az ask. Fm oldal másnál is...

Az ask. Fm oldal másnál is ritkán/nehezen jön be?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem mi van vele... most pl. egyáltalán nem akar nálam bejönni, akármennyire próbálom. És meg merek esküdni rá hogy nem nálam van a hiba, ugyanis sem a laptopomon, sem a telefonomon nem jön be. Akkor még lehetne persze a netemmel valami, de nem! Mert sem a suliban, sem az otthoni wifin, sem más wifin nem jön be! Egyik eszközömön sem...

Tehát több eszközzel, különböző net forrásokon próbálom, és nekem soha nem tölt be.

Ha meg bárkit megkérdezek, mindenkinél működik.


Mi az isten ez??? Nyilván nem nálam van a gond, mivel több eszközzel is próbálom több wifi hálózaton, más városokban, más net szolgáltatókkal, és nekem egyszerűen soha sehol semmilyen eszközön nem jön be, csak nagyon ritkán. Másnál mégis mindig megy, nincs rá panasz. Erre tud valaki értelmes magyarázatot?

Informatikus vagyok, de ezt én sem tudom megmagyarázni... el vagyok átkozva?!!!



2013. okt. 24. 15:56
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!