Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítene nekem valaki aki...

Segítene nekem valaki aki szokott külföldről rendelni dolgokat ebayről meg ilyesmi helyekről?

Figyelt kérdés
Már regisztráltam az ebay-en van sima k&h-s bankártyám nem hiszem h az jó lenne a pay pallhoz mert se nem vizás se nem master card-os ... nem értek semmi hez se szinte ... CSAK nagyon meg szeretném tanulni h hogyan müködik ez az egész ... és pénzt is szeretnék ezel sporolni mert más netes rendelős oldalak mindig egy nagycsomó pénzel lehúztak... NAGYON KÖNYÖRGÖM AKI ÉRT EZEKHET A DOLGOKHOZ RÉSZLETESEN ÍRJA MÁR LE PONTROL PONTRA VAGY ESETLEG TIMEWIVERREL MUTASSA MÁR MEG :SSS köszi szépen S:

2013. okt. 24. 17:05
 1/2 anonim válasza:

asszem ma mar van a paypal-nek magyar valtozata.

Amugy azt hiszem ugy megy -regen igy volt- hogy $1 -t kell utalnod a paypalnek, azok kuldenek valami regisztracios kodot. Es az utan ezzel kell dolgoznod. De usd be a google-ba, hogy paypal használati utasítás

2013. okt. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
SZIA nekem nincsen se master cardom és semm ihasonlom mert mivel nincs meg a megfelelő bér amihez adnának nekem iylen kártyát ...ezért nem lehet de van sima bankkártyám ami vel :D lehet utalni pénzt egy fiokra ...a paypalhoz akkor is levonnak pénzt ?
2013. okt. 25. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!