Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha facebookon törlök egy...

Ha facebookon törlök egy üzenetet, amit már elküldtem azt az a személy se fogja látni, akinek elküldtem, vagy csak számomra tűnik el?

Figyelt kérdés

2013. okt. 25. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak a saját profilodból törlöd, ő ugyanúgy megkapja.
2013. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ne már!:// Ez tuti? Azért örülnék ha mások is megerősítenék mielőtt szívrohamot kapok.
2013. okt. 25. 16:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az elsőnek nagy valószínűséggel igaza van. Ha te már elküldted az üzenetet, azt a másik megkapja függetlenül attól, hogy te a saját üzeneteidnél kitörölted.
2013. okt. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pedig csak a sajátodból tudod törölni, úgyhogy jobb ha nem törlöd, mert azt sem fogod tudni, hogy mi volt az, amit elküldtél.

Ugyanígy azt se tudod kitörölni, ha az idővonalára írsz valakinek.

2013. okt. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Ugyanígy azt se tudod kitörölni, ha az idővonalára írsz valakinek." De, azt ki lehet törölni.


Egyébként ha felfüggeszted/törlöd a fiókodat, ő akkor is megkapja és el tudja olvasni az üzenetet.

2013. okt. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát azért köszi nektek a választ! Most már tényleg tudom, hogy így van, mert az illető válaszolt is rá.xD
2013. okt. 26. 03:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor miért van ilyen opció a chat-ben??
2017. aug. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!