Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megbántam, hogy elfogadtam...

Megbántam, hogy elfogadtam valakit a face-n, és törölni akarom. Hogy tudom? Bocs de egyszerű választ várok. Én is egyszerű vagyok.

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Bemesz az adatlapodra,majd klikk a Tevekenysegnaplora,majd az ismerosokre(ha nem talalod baloldalt irja,hogy Fenykepek Kedvelesek Hozzaszolasok,TOVABBIAK,arra klikk,megjelenik az osszes lehetoseg),azok kozul ismerosok,majd bejon a lista hogy kiket fogadtal el az utobbi idoben,raklikkelsz arra a kis ikonra jobb oldalt,majd Ismeros torlese.Roviden ennyi.
2013. okt. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rákkatintasz a profiljára, és ott van a profilképével egy vonalban az az ablak, hogy ismerősök. Arra vidd rá az egeret, és legalul van a kinyíló menüben az ismerős törlése. Ennyi.
2013. okt. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Eljutottam a lapomig, a tevékenységig, de az ismerősöket nem találom. Még egy alkalmazást sem tudtam törölni.
2013. okt. 26. 15:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok, próbáld az én módszeremmel, egyszerűbb...
2013. okt. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves második! Tényleg igy egyszerü. Nagyon köszönöm, már meg is szabadultam a Személytől. Nem volt Vele nagy baj, csak túl "aktiv" volt. Tele volt vele az egész lap állandóan, és nem is érdekes dolgokkal. Lehet, hogy ez csak az én hülyeségem? Vagy más is igy van vele?
2013. okt. 26. 15:57
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja bocsánat! Még annyit szerettem volna kérdezni, hogy kap visszajelzést a törlésről? Észreveszi?
2013. okt. 26. 16:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen mindenki igy van ezzel,sok felkerest kap,de azokat lelehet tiltani.
2013. okt. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De észreveszi?
2013. okt. 26. 17:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem kap értesítést róla :)
2013. okt. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. okt. 26. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!