Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy OV-AREA WiFi routerem....

Van egy OV-AREA WiFi routerem. Aza problémám hogy a notebookom WiFi-je felcsatlakozik rá csak azt írja ki hogy nincs internetkapcsolat. Kérem valaki segítene megoldani?

Figyelt kérdés

Itt a router fajtám:

[link]


Itt egy kép

[link]


2013. okt. 27. 10:28
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Gondolom be kéne állítani az eszközt.
2013. okt. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És ötleted nincs hogy hol kellene mi?:S semmi beállítást nem íír a papír csak ennyit A hardware telepítése:

1.Helyezze be a 3G USB modemet az OV-AREA USB portjába.Kész

2.Dugja be a +G USB modemet az OV-AREA USB portjába.Kész

3.Kapcsolja be az OV-AREA routert!Kész

4.Csatlakoztasa a számítógépet az OV-AREA WIFI SSID-jéhez!Na ezt nem tudom mi de ha a rácsatlakozást jelenti akkor kész.

5.Kezdheti a szörfölést. :/

2013. okt. 27. 10:47
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Egyik router beállítása sem ilyen könnyű, különösen a 3G -seké. Meg kéne próbálni valami részletesebb kézikönyvet keresni a neten. Sajnos nincs tapasztalatom ezzel a típussal. Dugd rá a 3G modemedet, majd kösd össze UTP kábel segítségével a laptoppal. Hát ha ennek is van valami webes admin felülete, mint a normális routereknek.


Nem tudom ki ajánlotta ezt a szutykot, de ahogy nézem az ára 8-10 ezer körül van, ahhoz képes hogy szar, még drága is. Ennyiért már használható 3G/4G -s Wi-Fi routeret is vehettél volna pl a TP-Link -től.

2013. okt. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah nem én vettem sajna. Kaptam de ma telik le a 3nap és nem tudom h vissza vigyék-e vagy ne :/ ezek szerint akkor vigyék
2013. okt. 27. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!