Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 2 Router 1 hálózaton Lehetséges?

2 Router 1 hálózaton Lehetséges?

Figyelt kérdés
A kérdés adott bejön a digi az utcáról, az ugye belemegy a ZTE modembe abból kijön a net és belemegy a TP-LINK routerbe. Eddig minden oké. Van net. Viszont a másik szobáig nem ér el a wifi. A szobába a TP-Linktől megy egy kábel. Arra rádugok egy D-Link routert, és akkor az asztali gépbe a D-Linkből menne a net, és a D-Linkről menne a szobába a wifi. Ezt hogy lehetne megoldani a leg egyszerűbben?
2013. okt. 28. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
vegyél egy access point-ot és ezzel megtudod növelni a wifi jellegősérét vagy nagyobb antenna.
2013. okt. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben két Router-t kötsz egymáshoz, úgy két alhálózatot hozol létre, mely tökéletesen fog működni. Amire érdemes figyelni, hogy ne legyen a vezeték nélküli átfedés, tehát a két router különböző csatornán legyen, ha legalább az egyik n-es, akkor nem lesz ezzel probléma!
2013. okt. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha veszel egy normális térerejű (min. 2-3 antennás) routert + egy wifi repeatert (jelismétlő/erősítő) akkor azzal már sztem kellene mennie egy házban.


pl.

[link]

2013. okt. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem. Mert most ezt az előbb megcsináltam. Úgy, hogy a tplinkből jött ki a 2-es jelzésű lan csatiból és azt beledugtam a d-link WAN portjába, és a d-link 1-es portjából pedig az asztali gépbe. És nem volt net. És wifin sem.. :/
2013. okt. 28. 14:51
 5/5 A kérdező kommentje:
De most miért költsek 10.000 forintot ha van 2 routerem??
2013. okt. 28. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!