Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mik a FaceBook legnagyobb...

Mik a FaceBook legnagyobb előnyei? Miért érdemes meghívatni magam?

Figyelt kérdés

Nekem csak MyVIP-em van, mert lusta vagyok egy IWIW profilt is pátyolgatni - nem is beszélve a sok kárba vesző időről -, de a körülöttem levők mégis egyre jobban ajánlgatják.

Mi olyan jó benne?


2009. nov. 14. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Időeltöltésnek nagyon jó, rengeteg alkalmazás, játék, teszt, klub..

Az üzifalas megoldást már azóta átvette az iwiw is.

Regisztrálj, nézd meg, ha nem tetszik nem használod.

(nem lehet, hogy azért ajánlják, mert kell a szomszéd a játékukhoz? :D)

2009. nov. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A Facebook-hoz nem kell meghívó, simán regisztrálhatsz. Az előnye leginkább az, hogy jól van megírva:

-nem elérhetetlen a funkcióinak a nagy része, vagy az egész oldal, mint pl. az iwiw esetén, ami félpercenként behal

-és felhasználóbarát a felülete, ellentétben a myvip-el

2009. nov. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem a legjobb közösségi oldal! Chat-elhetsz az online lévő barátaiddal, alkalmazásokat használhatsz, játszhatsz! Ha unatkoznál, tökéletes elfoglaltságot nyújt
2009. nov. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azt hiszem meggyőztetek. Ha meg nem tetszik akkor tényleg fogom és elfelejtem... :)
2009. nov. 15. 12:03
 5/5 anonim válasza:
jajj, de jó is volt régen ez a mostanra szar face:D
2015. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!