Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan internetes tárhely...

Van olyan internetes tárhely ahová el tudnám menteni a dokumentumaimat?

Figyelt kérdés
Olyan tárhelyet keresek, ahol el tudnám menteni a gépemen lévő képeket és dokumentumokat, hogyha esetleg a gépemmel történne valami, azok megmaradjanak

2013. nov. 1. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Pendrive nem lenne jobb?
2013. nov. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pendrive, külső merevlemez, DVD írás. Vagy veszel egy sima 3,5-ös merevlemezt, rámásolod ami kell és kiveszed. Vagy Raid 1.


A felhős(internetes) tárhely pl: Skydrive, dropbox, Google drive, de még van több. Itt még ajánlanak párat: [link]


Te tudod e lehetőségek közül melyik jó neked.

2013. nov. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Drone007 ***** válasza:
Szerintem a google drive a legjobb ilyen célra. A hozzá való alkalmazás segítségével folyamatosan frissen tarthatod a netes tárhelyen lévő anyagokat, és egy winyómeghalás esetén az új winchesterre automatikusan visszakerülhetnek az anyagaid amint telepíted az alkalmazást. Persze kell hozzá egy google account.
2013. nov. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Legjobb EZT válszd nézd meG:::

megapontcopontnz

2013. nov. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Német_Tibor ***** válasza:
Én is a Google Drive-ot tudom javasolni. Ha van okostelefonod, akkor azon is könnyen el tudsz róla mindent érni...
2013. nov. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg FTP tárhelyet is megnézhetsz, annyiból biztonságosabb, hogy nem kell magaddal cipelned, nem lesz baja, nem törik... A múltkor egy barátomnak lopták el a külső winchesterét, rajta a családi fotóival. Szerintem ha egy jo szolgáltatónál rendelsz ilyet akkor még biztonságos is.
2013. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen, inkább egy fizetős, de legalább megbízható helyre tedd fel az anyagodat, így tuti nem fog elveszni. a legjobb tárhelyeket a google-ben a tárhely szóra keresve találod meg!
2013. nov. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!