Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kéretlen üzeneteket, hogyan...

Kéretlen üzeneteket, hogyan tudnám kizárni a facebook-on?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám kizárni a kéretlen egyébb üzeneteket. Pl: rendszeresen kapok az USA-ból ilyen-olyan egenruhás és civil idegenektöl üzenetet persze angolúl, hogy én milyen, meg hogy ez meg az. Kérik az e-mail cimemet mert szeretnék velem felvenni a kacsolatot.Tudom,hogy szélhámosokat takar minden fotó s emiatt zaklatásnak is tartom. Nem tudom,hogyan küszöbölhetném ki ezeket a nem kivánatos hódolókat. A facebook-on csak ismerösöknek vagyok látható. Örülnék minden érdemleges válasznak. !

2013. nov. 1. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg ha az adatvédelmi beállításoknál, annál a résznél, hogy kiknek az üzeneteit szeretnéd látni, ott az alapszintű szűrés helyett a szigorú szűrést választanád?


Ill. ha minden egyes ilyen kéretlen üzenetnél a Műveletek részen belül bejelölöd, hogy 'kéretlen tartalom, vagy visszaélés jelentése'?

2013. nov. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ máris utána nézek...
2013. nov. 2. 07:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok sikert, remélem valamelyik működni fog :)
2013. nov. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A szigorú szürést választottam és a családi állapotomat elrejtettem /csak én láthatom/ s csodák csodája azóta eltüntek az "egyenruhások" köszi a segitséget...
2013. nov. 10. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!