Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncre-on miért nem az eddig...

Ncre-on miért nem az eddig megszokott kezdőlapom jön be amin a legújabb szinkronizált divixes filmek voltak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem vagyok valami nagy technikai zseni ezért szeretnék kérni egy kis segítséget: Ncore-on belépés után az első kezdőlapon mindig összegyűjtötte a legújabb divixes szinkronizált filmeket semmi külön beállítást nem csináltam valahogy az elejétől ilyen volt de imádtam mert nem kellett keresgélnem....Most újra lett telepítve a gépem és ahogy beléptem akkor a másoknál megszokott főoldalt kaptam belépés után :( szerintetek hogyan állíthatnám vissza, hogy a divixes filmeket adja be újra belépés után? Előre is köszönöm a válaszokat :)

2013. nov. 1. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

" Ncore-on belépés után az első kezdőlapon mindig összegyűjtötte a legújabb divixes szinkronizált filmeket semmi külön beállítást nem csináltam "

Akkor te biztos nem az igazira vagy regelve , mert csak az Ajánló oldalon van ilyen, a főoldalon sosem volt

2013. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ :) Nem, nem a főoldalon adja ki az összegyűjtött filmeket, hanem rögtön belépés után már a letöltés ,,menübe" kerültem ahol összegyűjtötte a fent említett filmeket. Bocsánat én nem fogalmaztam jól.
2013. nov. 2. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!