Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tölt be egy torrent...

ConStant kérdése:

Miért nem tölt be egy torrent oldal sem?

Figyelt kérdés
Se az ncore, se a piratebay nem tölt be. Az Isketch nevű játék sem akar, azt írja ki, hogy: "connection problems. check your network settings or clear your browser cache" Az összes sütit töröltem, és az összes böngészési adatatot is töröltem. Mi lehet a baj? :S

#internet #Google #honlap #sütemény #hiba #Chrome #cookie #Google Chrome #nCore #connection problems. check your network settings or clear your browser cache magyar
2013. nov. 2. 05:47
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ráadásul, ha elindítom a chrome-ot, mindig azt írja ki, hogy: a kiszolgáló foglalt, ez a művelet nem hajtható végre, mert a másik program foglalt. Az átváltás funkcióval váltson át a másik programra, és javítsa ki a hibát. - Ez valami trójai lesz? Összefügg a kettő?
2013. nov. 2. 06:06
 2/15 anonim ***** válasza:

Érdekes, mert nekem se tölt be rengeteg honlap...

ncore, piratebay, farmerama, dx, libranet...

2013. nov. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nekem is ugyan ez. és csak UPC-ről. más szolgáltatóról bejön minden.:( Remélem csak valami hálózati probléma.
2013. nov. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Ráerősítek skacok. Itt is sz'r van a palacsintában.
2013. nov. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kicsit megnyugodtam, mert nekem is ez a probléma áll fenn tegnap óta, de biztos csak a UPC baszakodik
2013. nov. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Itt is ugyanaz,UPC-vel
2013. nov. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Laptopon, asztali pc-n nekem sem jön be az ncore, viszont a telefonon meg bejön.
2013. nov. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Itt is hasonló a probléma, szintén UPC internettel. Folyton azt írja: "Hoppá! A Google Chrome nem tudott csatlakozni a xyxy webhelyhez. Próbálja meg az újratöltést"


Jó, hogy ezek szerint központi a probléma. Esküszöm már azon voltam, hogy kidobom az ablakon a laptoptot :D

2013. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
UPC-s vagyok én, szóval köszönöm, megnyugodtam. :D Próbáltam rákeresni az ügyfélszolgálatuk számára, de pont azt az oldalt nem nyitja meg... szóóóval, marad a várakozás. Köszönöm a válaszokat és kitartást sorstársaim. :) :D
2013. nov. 2. 12:29
 10/15 A kérdező kommentje:
+is :D
2013. nov. 2. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!