Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Modem és router ütközik, mi...

Modem és router ütközik, mi lehet az oka? (többi lent)

Figyelt kérdés
Most lett véve egy új UPC-s modem 120Mb/s nethez, ami tud wifit meg router is egyben. Viszont van nekem egy Linksys routerem és ha bekötöm azt is, egyszerűen nincs net. Esetleg valaki tudja, hogy mit kell állítani, hogy működjön?

2013. nov. 2. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a UPC-s modem wifis, akkor minek a Linksys?
2013. nov. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát szerintem biztonságosabb egy Linksys router, mint egy UPC-s modem, amiben van router.
2013. nov. 2. 17:23
 3/8 anonim ***** válasza:

Hogy lenne biztonságosabb, mikor nem is működik?

Gondolom, a UPC-s modemed Cisco? Az is van olyan jó, mint a Linksys!

2013. nov. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Technicolor TC7200.U
2013. nov. 2. 18:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Próbálj ezen az oldalon megoldást keresni, ez pont ezzel a problémával foglakozik:

[link]

2013. nov. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 P.O.C. ***** válasza:
Két routert már kicsit nehezebb összehozni, mint egy sima modemet a routerrel. Kicsit jobban bele kell menni a beállításokba. Milyen típusú Linksys routered van, milyen porokon kötötted össze, és miket állítottál be rajta?
2013. nov. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
WRT54G a típus, nem állítottam még semmit rajta, csak egyszerűen összekötöttem őket, mint az előző modemmel, de itt meg is állt a tudomány.
2013. nov. 4. 21:53
 8/8 P.O.C. ***** válasza:

A WRT54G WAN részét kellene DHCP -re állítani. (Setup --> Internet setup --> DHCP). Ami az UPC -s modemből kijön kábel azt meg dugd a WAN portjába.

[link]

2013. nov. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!