Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore probléma? Többi lent

Ncore probléma? Többi lent

Figyelt kérdés
Csináltam a google chrome-al egy előzmény törtlést, amiben kipipáltam a "Cookie-k és egyéb webhely-, illetve plug-in adatok törlése". Azóta amikor rámegyek az Ncore oldalára,ilyen piros át X-elt lakat van a cím előtt és a http pirossal áthúzva. Azt írja az oldal valódisága nincs ellenőrizve. Bejön a kezdőoldal,ahol be kell jelentkezni, de nem látom amit beírok a felhasználónévhez. Magyarán bugos a kezdőoldal,amikor meg belépek teljesen fehér minden és kék betűkkel vannak kiírva a dolgok. Le kéne szednem valami plugint hogy megint normálisan behozza az Ncore-t ?

2013. nov. 2. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ugyan ezt csináltam és nekem is ez volt, tökre megijedtem, mi van, de aztán magától megoldódott.


Telepítsd újra a Chrome-t, hátha segít, esetleg próbálkozz egy korábbi verzióval, vagy lépj be más böngészőben. (Opera, Firefox, IE)

2013. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hmm... Java-hiba, nincs az oldalnak engedélyezve a Java-plugin használata. Chrome újratelepítéskor az adatok a registryben és különböző temp fájlokban megmaradnbak, nyugodt lehetsz benne, hogy a Chrome mindenre emlékezni fog. Mondom, nézd meg, mik vannak letiltva (fogalamam nincs, hol, Firefox-megszállott vagyok), és engedélyeztesd, mellesleg, ha UPC-s vagy, ma nagy fennakadások voltak, nincs még minden rendben.
2013. nov. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Újraraktam de ugyanúgy továbbra is hiteltelennek találja a tanusítványt és lebutítva adja be az oldalt :S
2013. nov. 4. 20:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában olyankor történik, ha nem naprakész v. elavult a böngésződ. Frissíts, lehetőleg firefoxra
2013. nov. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!