Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem értek a géphez, csak...

Nem értek a géphez, csak felhasználó vagyok. Valahonnan felkerült egy olyan, hogy MSNcom. MI EZ? Miért nem tudom törölni? Hogy tudok a régi kezdőlapomra visszajutni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 07:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel nem írtad hogy milyen böngésződ van igy saccolok: [link] a többi böngészőben is hasonlóan kell.
2013. nov. 3. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ez meghaladja a képességeimet. Nem tudom mi a böngészőm, de nekem a google elég lenne.
2013. nov. 3. 08:23
 3/3 Csxeba ***** válasza:

A böngésző az a program, amivel a netre mész fel. Ez általában:

- Internet Explorer (alap windows-os), kék e betű a jele

- Mozilla Firefox: piros róka körülfog egy földgömböt

- Google Chrome: sárga-piros-zöld körben egy kék kör.


Valószínűleg te vagy valaki feltelepített egy ingyenes programot. Az ingyenes programok hajlamosak magukkal rántani más nemkívánatos programokat is, főleg akkor, ha telepítéskor el sem olvasod, hogy mik vannak bepipálgatva csak "továbbnextelsz", azaz csak végignyomkodod a "Tovább" gombot.


Megoldás:

Menj fel a www.google.com-ra.

Lesz valahol egy olyan link, hogy "Google beállítása kezdőlapnak". Nyomj rá. Utána zárd be a böngészőt, majd indítsd újra. Ha továbbra is rossz a kezdőlapod, akkor írd le, milyen böngészőt használsz és megpróbáljuk másképp.

2013. nov. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!