Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az NCOR-ra regisztráltam és...

Az NCOR-ra regisztráltam és ezt irja ki (lent). És én peddig már elküldtem az üzenetet tegnap de még most sem tudok semit se csinálni. Segitség?

Figyelt kérdés
A regisztráció első lépését sikeresen végrehajtottad! Ahhoz, hogy az oldal teljes jogú tagja legyél, mindössze annyit kell tenned, hogy küldesz egy SMS-t az alábbi 06 90 888 422-as telefonszámra a NCOR Fejvadasz99 üzenettel, így azonnal teljes jogú felhasználója leszel weboldalunknak! Figyelem, a NCOR és az Fejvadasz99 között szóköz van! Az elrontott sms-ekért felelőségért nem tudunk vállalni! Az sms ára: 160 ft + áfa / 90 nap.*
2013. nov. 3. 08:48
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
100%

Gratulálok, neked is valamiféle átb.@.szós oldat sikerült találnod, ahol nCore tagságot ígérnek. Biztosíthatlak afelől, hogy az igazi nCore regisztrációnál semmiféle ehhez hasonló lépést nem kell végrehajtanod.


Az nCore -ra meghívó útján juthatsz be, amit a meghívó személy küld az e-mail címedre és a levébe található linkre kattintva felhasználónevet és jelszót létrehozva már bent is vagy az oldalon.

2013. nov. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Csxeba ***** válasza:
100%
Elsőnek igaza van. nCore meghívókat nem árulnak. NCOR nem is létezik. Téged átvertek big time.
2013. nov. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ha elküldöd ráadásul nem is 160 forintot fognak rólad lehúzni, hanem 1600-at
2013. nov. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 karesz01 ***** válasza:
9%

"Az NCOR-ra regisztráltam"

helyesen írva nCore


"Ahhoz, hogy az oldal teljes jogú tagja legyél, mindössze annyit kell tenned,

hogy küldesz egy SMS-t az alábbi 06 90 888 422-as telefonszámra a NCOR Fejvadasz99 üzenettel,

így azonnal teljes jogú felhasználója leszel weboldalunknak!

Figyelem, a NCOR és az Fejvadasz99 között szóköz van!

Az elrontott sms-ekért felelőségért nem tudunk vállalni! Az sms ára: 160 ft + áfa / 90 nap.*"


Magyarországon minden torrent oldal ingyenes a regísztráció


Kivéve egyet , mert ott feltöltheted az accountodat , hogy ne nulláról kezdjél.

Kiválaszthatod a csomagod és annak feltüntetett árát fogod fizetni.

Fizetési mód : paypal , sms


A emailt nem az eredeti nCore oldal küldte .

Az nCore hamis oldala akkor , ha az alábbiak a végződései : .hu .hun .com .fr .nor

Az nCore igaz oldala akkor , ha az alábbi a végződése : .cc


A top10-be tartozó torrent oldalakra csak meghívóval lehet regisztrálni .

(Az nCore top1 helyezett)


Bocs P.O.C. a másolásért

Az nCore -ra meghívó útján juthatsz be,

amit a meghívó személy küld az e-mail címedre ,

és a levébe található linkre kattintva felhasználónevet és jelszót létrehozva már bent is vagy az oldalon .

2013. nov. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!