Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ezt mértem speedtesten és...

Ezt mértem speedtesten és mégis tetű lassú a netem. Miért?

Figyelt kérdés

[link]


10Mbit/s-os thome-os


A laptopommal lehet baj?


2013. nov. 3. 09:34
 1/6 Csxeba ***** válasza:

Tippek:

- routered rosszul van beállítva. Írj ki egy kérdést arra, hogyan kell beállítani jól egy routert és özönleni fognak a javaslatok.

- rossz/elavult drivered van a wifi kártyádhoz -> frissítsd.


Windowsról van szó?

2013. nov. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz alatta , hogy lassú a netem ?
2013. nov. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem azért, de az enyém kétszer olyan gyors. Szóval szerintem ez nem a legjobb net kapcsolat. mindezek ellenére én most csinálok töredezettség mentesítést, mert lassúnak tűnik a gépem.
2013. nov. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

eddig 20Megás net volt, de le kellett csökkenteni, mert állandóan szakadozott.

win7 van a gépemen, nem folyamatosan lassú, csak ha rá jön az öt perc. De akkor tényleg tetű. Nincs semmilyen letöltés folyamatban, mert akkor talán még megérteném...

A szerelő állította a routert, de csak wifiről használom szinte.

2013. nov. 3. 09:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Amennyiben nem állandó ez a jelenség, (lassú) akkor akár egy kártevő is okozhat ilyen tüneteket. Javaslok egy teljes körű víruskeresést, vagy futtasd le ezt !

[link]

2013. nov. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Első körben ha megteheted iktasd ki a routert a hálózatból. Ha így is jelentkezik a hiba, akkor próbáld ki másik számítógéppel a dolgot. Ha még mindig hulladék, akkor pedig bőszen hívogasd a szolgáltatód, hogy ganyé a neted.

G.

2013. nov. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!